Міністерством розвитку громад та територій України 18 травня 2022 року оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» – 2022 (далі – Конкурс). Варто зазначити, що мета конкурсу – підтримка журналістів регіональних ЗМІ, зокрема в цей непростий для країни час.

Партнером Конкурсу «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» збільшено преміальний фонд для переможців: І місце – 25 тис. грн.; II місце – 20 тис. грн.; ІІІ місце — 15 тис. гривень.

ТЕМАТИЧНІ ПРІОРІТЕТИ КОНКУРСУ

• Застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни.
  • Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави.
  • Лідерство в місцевому самоврядуванні в умовах воєнного стану.
  • Інноваційні приклади прийняття рішень органів місцевого самоврядування на першочергові потреби територіальної оборони та підтримку місцевої інфраструктури громад.
  • Герої та героїні, які захищають громади, свободу та свій вибір.
  • Співпраця місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
  • Згуртованість і співробітництво громад, міст-побратимів.
  • Збереження та розвиток місцевої економіки, створення нових робочих місць, залучення зовнішніх ресурсів.
  • Самозабезпечення громад продуктами харчування і товарами першої необхідності.
  • Забезпечення надання якісних публічних послуг у громаді.
  • Інтеграція внутрішньо переміщених осіб.
  • Ліквідація наслідків збройної агресії та відновлення життєдіяльності громад.

ВИМОГИ ТА УМОВИ УЧАСТІ:

• розміщення вперше в регіональних ЗМІ Дотримання стандартів журналістики та етичних норм;
  • оригінальність викладу, креативність, авторський підхід;
  • відповідність тематичним пріоритетам Конкурсу;
  • фахове висвітлення тематики, коректне використання термінології;
  • актуальність інформації.

Кожен учасник/-ця може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати на його фейсбук-сторінці https://fb.me/MediaContest2022, сайт:   https://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-z-tematiki-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi/ або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.