Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів ЄС оголосило Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

Цього року конкурс проводять у 6 номінаціях:

1. «Рівні права і можливості жінок і чоловіків»;
  2. «Політична освіта та політична культура»;
  3. «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»;
  4. «Реформування освіти в умовах воєнного часу»;
  5. «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики»;
  6. «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

Для участі у Конкурсі необхідно до 25 серпня 2023 року подати на електронну адресу Організаційного комітету konkurs@center.gov.ua електронні файли (текстові або відео), виконані у текстовому редакторі MS Word for Windows (формати.doc або.rtf) або у форматі mpeg, mp4, avi, wmv, mov, mkv (чи інший загальновідомий):

• заявку, оформлену за встановленим зразком;
  • конкурсну роботу.

Участь у конкурсі можуть узяти як одноосібно, так і творчими колективами молоді люди віком від 14 до 35 років.

Вимоги до конкурсної роботи:

текстова робота повинна бути викладеною державною мовою та мати обсяг до 10 сторінок друкованого тексту А4 (текстовий редактор – MS Word 97-2003, шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту (кеглю) – 14, відстань між рядками – 1.5, поля тексту: зверху – 2 см, знизу – 2 см; ліворуч – 3.0 см, праворуч – 1.0 см)

відеоробота повинна бути викладена державною мовою, мати тривалість від 1 до 3 хвилин, якістю від 480р із назвою файлу латиницею з указанням прізвища й імені автора.

Конкурс відбуватиметься поетапно:

• до 25 серпня – здійснюватимуть прийом творчих робіт;
  • протягом вересня – журі розглядатиме та оцінюватиме конкурсні роботи;
  • у жовтні – будуть визначені та нагороджені переможці й призери.

Захід організований за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету конкурсу за електронною адресою: konkurs@center.gov.ua.