Ворохтянську громаду відвідала делегація з Вінничини

238640528_224353482954734_6432642282105702154_n

Голова Ворохтянської громади Олег Дзем’юк та начальник відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук провели робочу зустріч із очільниками громад Вінницької області. У ході зустрічі гостей ознайомили з громадою та зробили екскурс в історію, досвідом розвитку території та планом розвитку туристичної галузі. Зокрема, розповіли про процес створення Ворохтянської громади, туристичного бренду Ворохти і Татарова, фінансової спроможності, туристичних магнітів громади, розвиток туризму та лижного спорту… Вінничани відвідали туристичні принади Ворохти, ознайомилися із діяльністю та веденням підприємницької діяльності готелю “Коруна”, також відвідали Татарівський старостинський округ, помилувалися краєвидами нашої громади та ознайомились із історією успіху приватного підприємця Наталії Кульчицької. На завершення, сторони домовилися про налагодження співпраці з метою обміну досвіду та сприянню співпраці між нашими громадами.