Ворохтянська «швидка» отримала новий автомобіль

246001134_260205679369514_300536326696834253_n

Ворохтянський пункт постійного базування екстренної (швидкої) медичної допомоги отримав новий автомобіль марки Toyota Land Cruiser. Наявність такого повнопривідного автомобіля дасть змогу працівникам швидкої скоріше та якісніше надавати першу медичну допомогу у важкодоступній гірській місцевості.

У день Покрови Пресвятої Богородиці відбулося освячення автомобіля яке провів о. Василь Типусяк. Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Галик та начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Любов Зінов’єва привітали медиків із обновою та подарували мийку високого тиску для автомобілів.

P.S. Авто придбане за кошти державного бюджету у рамках Програми реформування медичної галузі України.