Таке рішення та відповідне звернення було ухвалене на черговому виконкомі Ворохтянської селищної ради.
Такої ж думки підприємці лісозаготівельної та деревообробної галузі Ворохтянської громади, які підготували теж відповідне звернення.
Ворохтянський селищний голова Олег Дзем‘юк відзначив, що ліквідація лісгоспу однозначно призведе до зменшення надходжень місцевого бюджету, а також матиме негативний соціальний наслідок, адже чимало людей можуть втратити роботу.
Нагадуємо, наразі у лісгоспі працює 90 людей, які порядкують на понад 10 тисячах гектарів лісових насаджень. Варто також відзначити, що за 2021 рік ДП «Ворохтянський лісгосп» сплатив до селищного бюджету майже 5 млн.грн.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/eeb152e1-9748-4cff-bfa8-509edb838c20-713x1024.jpeg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1778be26-8656-4c5a-af35-63442e919bf9-695x1024.jpeg)