Зокрема, Калініченко стрибнув на 116 метрів і посів 40 місце на третьому етапі Турне. Марусяк зі стрибком на 118,5 метра посів 35-те місце.
Джерело: Ski Federation of Ukraine

Це змагання входить у програму Кубка світу, передостанній етап Турне відбувся у австрійському місті Інсбрук.
Вони стали першими українцями, які пройшли в основний раунд найпрестижнішого стрибкового турніру. Крім того, раніше українські спортсмени на Турне ніколи не піднімалися вище 45-го місця.
Наші щирі вітання Віталію Калініченку та уродженцю сусідньої громади Євгену Марусяку! Це – чудовий результат їх наполегливої праці та зусиль. Безмежно пишаємося, що одним з тих, хто показав найкращий виступ української команди на Кубку світу цього сезону, є ворохтянець.

Віталій Калініченко став третім українцем, який двічі показав результат в основному раунді на Турне чотирьох трамплінів – він став першим представником України за 14 років в основі цього турніру.
Величезне досягнення та привід для гордості!
Бажаємо такого ж успіху та встановлення нових рекордів на останньому, четвертому етапі Турне, який відбудеться 5-6 січня в Бішофсхофені, Австрія.

Світлина: Ski Federation of Ukraine