Влада до громади

202803757_186261203430629_5789258673353810385_n

17 червня під час робочої зустрічі, ознайомилися із проблемами вулиці Т. Шевченка.

Керівництво Ворохтянської селищної ради та комунального підприємства спільно із депутатом Степаном Палійчуком наочно познайомились із проблемами вулиці.

Зокрема, мешканці скаржаться на квадроциклістів які, на їхню думку, і є однією із вагомих причин поганого дорожнього покриття, також частково є проблема із водовідведенням та засміченням водовідвідних лотків.

Дякуємо за активну громадську позицію небайдужим мешканцям вулиці Т. Шевченка, які знайшли час для того щоб прийняти участь в робочій зустрічі.

⚠️ Просимо звернути УВАГУ, що засмічені водовідвідні лотки, під час дощів, можуть стати причиною руйнування дорожнього покриття, зсувів ґрунту та різних супутніх проблем. Тому просимо мешканців Ворохтянської громади, не бути байдужими та регулярно очищувати водовідвідні лотки на своїх вулицях.

Про дату наступної зустрічі буде повідомлено на офіційному сайті Ворохтянської селищної ради та сторінці Facebook.