Влада до громади

196594261_183301430393273_3644565071959441004_n

11 червня, під час робочої зустрічі, ознайомилися із проблемами вулиці М. Грушевського. Керівництво Ворохтянської селищної ради та комунального підприємства спільно із депутатами: Ярославом Білоусом, Михайлом Марківим та Степаном Стефанцівим, обговорили ряд важливих питань які хвилюють мешканців.

Загалом проблеми майже скрізь одинакові. Це дорожнє покриття, водовідведення, видалення старих дерев, освітлення та проблеми із засмічуванням придорожньої смуги і кюветів. Ми бачимо нагальні проблеми, прислухаємось до ваших зауважень та пропозицій і звичайно ж шукаємо шляхи вирішення найбільш актуальних питань.

Дякуємо за активну громадську позицію небайдужим мешканцям вулиці М. Грушевського, які знайшли час для того щоб прийняти участь в робочій зустрічі.

Про дату та час наступної зустрічі буде повідомлено на сторінці Facebook та офіційному сайті Ворохтянської селищної ради.