5 грудня в Україні відзначають Міжнародний день волонтера – свято людей, які хоч раз добровільно та безкорисливо простягнули руку допомоги потребуючому.
На території Ворохтянської громади діє дві волонтерські організації: “Татарівський оберіг” та “Твій дім – твоя підтримка”. Сьогодні з привітаннями до них завітали секретар ради Ярослав Білоус, староста села Татарів Юрій Ясінський і начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Костюк. Вони побажали міцного здоров’я та благополуччя нашим волонтерам і передали вітання від Ворохтянського селищного голови Олега Дзем‘юка, який зараз у відрядженні. У знак вдячності та шани подарували букети квітів та солодкі гостинці.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8302-1024x1024.jpg)
У цей день староста села Татарів мав честь вручити нагороди від 102 бригади ТрО двом волонтерам з «Татарівського Оберегу»: Гладиш Лілії та Борисевич Лілії. Вітаємо! Принагідно, також передали на потреби військових одноденний заробіток працівників селищної ради та старостинського округу.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8304-1024x1024.jpg)
Завдяки їм, волонтерам, що виявили ініціативу, не змогли стояти осторонь та словом і ділом допомагали у перші дні повномасштабного вторгнення, Україна вистояла. І продовжує боротися зараз. Великі волонтерські фонди, локальні спілки та кожен, хто надав допомогу у потрібний момент – це люди, які зробили величезний внесок у збереження соборності України.
З гордістю нагадуємо, що волонтерська діяльність та постійна підтримка бійців жителями Ворохтянської громади була відзначена на найвищому військовому рівні держави: у січні 2023 року громаду нагородив дипломом командувач об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Пишаємося нашими людьми, усіма, хто організовує благодійні заходи, присвячує свої дні пошуку військової амуніції, хто докладається своєю працею, донатить на армію, забігає у волонтерські спілки для приготування консервів на фронт та плетіння маскувальних сіток. Пишаємося маленькими волонтерами – дітьми, які все розуміють і по мірі своїх сил допомагають. І дякуємо вам! Бачимо, цінуємо зусилля та продовжуємо працювати злагоджено задля спільної мети.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8299-1024x768.jpg)
Сьогоднішній день – ще один привід подякувати волонтерам громади, тим, кого ви знаєте і хто виявив підтримку у важкі часи.
Вітаємо українських волонтерів! Нехай ви будете здоровими і щасливими, телефонні дзвінки – спокійними, а допомога завжди доходить до отримувача.
Разом до перемоги!