Вже другий рік 12 серпня наша держава відзначає День молоді. Зміна дати була черговим кроком назустріч європейській інтеграції та відмежуванням від радянських традицій.

Тож сьогодні вітаю українську молодь! Ви є активними, освіченими, вже зараз надзвичайно свідомими та патріотичними. Адже саме молодь першою вийшла на Майдан, багато з вас зараз стоять на захисті нашої держави в лавах ЗСУ, волонтерить та будує нову, демократичну країну.

Бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Нехай горить вогонь в очах попри всі негаразди!

Також принагідно нагадую, що сьогодні о 10:00 у спортивній залі Ворохтянського ліцею (вул. Данила Галицького, 79) влаштовують волейбольний турнір “Гендерні ролі на полі”, де ви зможете активно провести час та знайти однодумців.

З повагою,

голова Ворохтянської селищної ради Олег Дзем’юк