Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої держави. Ця дата присвячена всім українським воїнам – лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, українським Січовим стрільцям та воїнам армій УНР та УПА, героям Небесної Сотні та воїнам російсько-української війни. Ці люди є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі. Відзначення цього свята вкотре нагадує, як довго українцями виборювалася і, на жаль, виборюється зараз незалежна держава.

Вічна пам’ять полеглим Героям Ворохтянської громади: Павлу Лі, Михайлу Варцаб’юку, Олександру Простаку, Михайлу Петрочко, Юрію Доброцькому, Владиславу Шургалюку, Руслану Зузяку, Андрію Томащуку.

Слава Україні!

Героям Слава!