Другого червня в сесійній залі Ворохтянської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника сектору цивільного захисту та мобілізаційної підготовки.
У письмовому іспиті взяли участь два кандидати. Їх відповіді оцінювали члени конкурсної комісії: голова комісії – Юрій Галик, секретар – Руслана Попадюк та члени комісії: Ярослав Білоус, Михайло Палійчук та Юрій Часовщиков.
Узагальнивши результати іспиту, конкурсна комісія вирішила рекомендувати призначити на посаду Володимира Петрованчука.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/195573698_177368324319917_2009084679082914403_n.jpg)