Відбулося засідання виконавчого комітету

262740918_287922433264505_768642195379650243_n

30 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради.

На виконкомі надали дозвіл щодо проведення опоряджувальних робіт та влаштування тимчасового вуличного освітлення в районі залізничного вокзалу у с. Татарів.

Окрім того, було прийнято рішення про присвоєння адреси об‘єктам нерухомого майна, затвердили висновок Органу опіки та піклування, надали дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, внесли зміни до Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, затвердили «План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік», також надали допомогу громадянам селища та дозвіл на вирубку дерев.