Відбудеться презентація бренду

Бежевий Пляж Виїзне Весілля Запрошення (4)

Всім відомо про важливість брендингу для розвитку туризму та економіки, адже саме бренд та його вміла промоційна кампанія дасть можливість створити неповторний образ селища, підвищити його впізнаваність, зацікавити туристів і залишити унікальні та незабутні спогади пов’язані саме з Ворохтою.
Наше селище асоціюють із засніженими горами, спортивними базами, зимовими видами спорту, горою Говерла, кам’яними арковими мостами (віадуками), гуцульською архітектурою, санаторіями, джерельною водою, чистим повітрям, неймовірними краєвидами…
Однак, окрім своїх асоціацій з Ворохтою, є одна загальна для всіх і пов’язана вона буде з логотипом та слоганом. Саме їх і використовуватимуть місцеві мешканці, для виготовлення різної продукції, зокрема і сувенірної.
Проконсультувавшись з маркетологами, експертами, агенцією туристичних ініціатив та врахувавши думки громади робоча група вирішила обрати слоган – “Скочимо до Ворохти”.
Запрошуємо усіх бажаючих на презентацію туристичного бренду, який буде представлено 3 липня 2021 року о 12:00 за адресою смт Ворохта, вулиця Данила Галицького, 31 а (готель Оксамит).