Надвірнянського району Івано - Франківської області

Надвірнянського району Івано - Франківської області

В Україні запрацювала платформа допомоги українцям «Поряд»

works

З початком війни мільйони наших співгромадян, на жаль, потрапити у непрості ситуації і потребують допомоги. Задля вирішення питань та надання допомоги тим, кому вона необхідна, було створено портал “Поряд”.

“Наша мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів та постів у соціальних мережах. Все в одному місці, просто і зручно. Допомога в декілька “кліків” — говорять організатори платформи.

Щоб попросити про допомогу, потрібно зайти на сайт “Поряд”

https://poryad.in.ua/

та заповнити коротку форму з інформацією про те, яка саме допомога вам потрібна. Далі українці, які поряд та можуть допомогти, побачать заявку на порталі та зв’яжуться з вами.

Для того щоб допомогти, потрібно лише вибрати свій регіон. Усі запити про допомогу відсортовані за категоріями, обрати можна ту, яка найбільше підходить вам. Вже зараз на сайті люди просять, можливо, саме про вашу допомогу.

Зазначається, що платформа “Поряд” – не є волонтерською організацією. Це сервіс для розміщення запитів та їхнього пошуку.

Коротке відео з описом того, як працює портал ви можете переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xABVoaSaFZU

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Друк