Жителі, власники земельних ділянок, орендарі та господарі житлової та нежитлової нерухомості зобов’язуються сплачувати податки та збори!

Щороку власникам нерухомого майна нараховується податок, який встановлюються за відповідним рішенням сільської, селищної або міської ради в залежності від місця розташування та типів нерухомості. Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Оплата податку та обов’язкових платежів здійснюється в строки та у розмірах встановлених Податковим кодексом України. Здійснити платіж можна в будь-якому відділенні банку, поштовому відділенні, або ж самостійно через мережу Інтернет.

Для уточнення сум податку вам необхідно звернутися до Ворохтянської селищної ради, старостинського округу в с. Татарів або за номером телефону: +38(097)9326713 (фінансовий відділ Ворохтянської селищної ради).

Сподіваємося на Вашу активну участь у сплаті податків.

P.S. Нагадуємо, що звичайний термін сплати земельного податку з фізичних осіб завершується до 31 серпня 2022 року.