У Ворохті зреалізують проєкт «Туристична навігація Ворохти»

238872674_223204816402934_4546088455407428584_n

В Івано-Франківській обласній раді відбулося вручення сертифікатів переможцям в конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад. Переможців відзначали: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій та директорка Асоціації «Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин.

В заході також взяв участь селищний голова Олег Дзем‘юк, який отримав сертифікат переможця конкурсу та підписав угоду на реалізацію проєкту. Основною метою цього проєкту є вичерпне інформування гостей нашої громади щодо закладів харчування, відпочинку, тутешніх пам’яток архітектури, природи, історії, культури, це також дозволить упорядкувати наявну рекламу, модернізувати її відповідно до айдентики Ворохти та позбавитись від хаотичної.

Сам проєкт є вкрай необхідний для іміджу громади та розвитку туристичної галузі.

Висловлюємо щиру подяку за якісне виконання проєктної заявки на цей конкурс відділу туризму, зовнішніх зв‘язків та інвестицій.