На базі Ворохтянського ліцею відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників “Організація освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році: тенденції та виклики”.
Розпочався захід зі вступного слова голови селищної ради Олега Дзем’юка, який подякував педагогічним колективам за створення належних умов і підготовку закладів освіти до нового навчального року. Побажав терпіння, наснаги, плідної праці та впевнених кроків на шляху до досягнення поставлених цілей розвитку освіти Ворохтянської громади.
У рамках конференції були обговорені такі важливі питання, як: організація роботи педагогів із електронним засобом навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA Ed Profi», розвиток освіти в громаді, дистанційне навчання, організація харчування та виховного процесу в закладах освіти.
Під час заходу, начальник відділу освіти, культури , сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк вручила сертифікати педагогам які успішно пройшли навчання та будуть пілотувати курс за вибором “Навчаємось жити в громаді” для учнів 8-9 класів у рамках швейцарсько-українського проєкту #DECIDE

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30