Сьогодні урочисто освятили відремонтоване приміщення для ресурсного центру молодіжних рад “Віадук Єднає” у Ворохті. Воно знаходиться на другому поверсі центру культури, дозвілля, молоді та спорту (вул. Данила Галицького, 76).

Ремонт здійснювався за кошти Івано-Франківської обласної ради. Особливу подяку за сприяння та допомогу висловлюємо заступнику голови Івано-Франківської облради Миколі Палійчуку.

Кімнату повністю оновили та пофарбували. Родзинкою приміщення залишився яскравий орнамент на стіні з гуцульськими бартками, під кольори якого оформляли всю кімнату. До орнаменту добавилася інсталяція гір на іншій стіні.

Ресурсний центр – це простір, що сприяє розвитку та співпраці молоді. Там є комп’ютери та ноутбуки, принтер, спеціальне освітлення для зйомки відео, мікрофони. Тут молоді люди віком від 14 до 35 років можуть об’єднуватися, працювати над спільними проєктами, відпочити у комфортних кріслах-мішках, грати у настільні ігри або навчатися.

“Віадук Єднає” повноцінно працює та відкритий для відвідувачів з червня цього року. Там регулярно проводяться різноманітні майстер-класи та кіновечори. Приєднатися можуть всі бажаючі, це абсолютно безкоштовно. Анонси подій/новини публікують на сторінці Молодіжна Рада Ворохтянської Громади.

Тимчасово, допоки тривали ремонтні роботи, Центр функціонував на першому поверсі у конференц-залі. Тепер повністю переїхав на другий поверх Ворохтянського центру культури.

Створення молодіжного ресурсного центру «Віадук єднає» стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), і проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» у співпраці із громадською організацією «Світло культури» в рамках підтримки переміщених молодіжних рад Луганської області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30