Сьогодні відбулося відкриття Меморіалу Героїв, що знаходиться на вулиці Данила Галицького (центр селища).

Розпочалося відкриття з гімну, далі священники Ворохти і Татарова провели панахиду за вбитими в російсько-українській війні.

На відкритті згадали імена кожного загиблого воїна з Ворохтянської громади. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання. Вкотре висловлюємо свої співчуття рідним і близьким Захисників.

Селищний голова Олег Дзем‘юк нагадав пам‘ятати про жертву, яку платить наша держава, наші військові, за мирне життя цивільних та закликав допомагати місцевим волонтерським центрам.

“Адже тільки так ми здобудемо Перемогу.

Кожен з нас сподівався, що прикрих звісток про загиблих у громаді більше не буде… На жаль, сьогодні ми дізналися про загибель мешканця Ворохти – Павла Шпанчука. Пам’ять про нього ми також увічнимо згодом у Меморіалі ”, – сказав очільник громади.

Вічна слава Героям!