6 червня у Ворохтянському ліцеї відбувся турнір з волейболу присвячений пам‘яті спортивної родини Просвірніних.

У турнірі прийняли участь 8 команд. Ворохтянська громада делегувала  чотири команди: Ворохта-1, Татарів, Ворохта-2 та  «Пожежники». Делятинську громаду представляли два спортивні колективи: волейбольні клуби «Горіш» і «Говерла». Також у змаганнях взяла участь команда села  Яблуниця (Поляницька ТГ) та збірна Верховинського району.

  За результатами турніру господарі виявилися більш ніж гостинними та «дозволили» командам із Верховинщини та Делятинщини зайняти призові місця. Першими фінішували Верховинці, «срібло» вибороли волейболісти «Говерли», а третє місце дісталося команді «Горіш».

 У особистих номінаціях кращими визнано: «Ліберо» – Володимира Кіндрачука «Ворохта -1»; «Нападник» – Романа  Хацюка «Верховинський район»; «Пасуючий» – Михайла Обідняка  «Ворохта – 1».

Перед нагородженням виступив селищний голова Олег Дзем’юк, який привітав всіх учасників та відзначив важливість проведення таких змагань. Опісля, очільник громади вручив призерам грамоти та медалі, а переможцю турніру ще й кубок. 

Вітаємо переможців змагань і бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань та нових перемог!

P.S. Висловлюємо подяку тренеру з волейболу Михайлу Обідняку, секретарю ради Ярославу Білоусу і начальнику відділу освіти, культури, сім‘ї, молоді та спорту Наталії Костюк за гарну організацію турніру та його проведення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30