Сьогодні у лісосмузі на вул. М.Грушевського працівники “Селищного комунального підприємства” прибирали гори сміття, здебільшого пластику, що його викидали місцеві жителі.

Різні предмети побуту, від пластикових пляшок до шматків плівки, відвезли у сміттєві контейнери загального користування.

Шановні мешканці громади, просимо мати повагу до себе і до оточуючих! Стихійні сміттєзвалища – це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Нагадуємо, що викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Для попередження появи несанкціонованих сміттєзвалищ наполегливо рекомендуємо всім мешканцям та підприємцям заключити відповідний договір на вивіз сміття. Для консультації звертайтеся у “Селищне комунальне підприємство” (вул. Д.Галицького, 41, с-ще Ворохта).