У такий непростий час для нашої країни та громади загалом, доводиться «тішитися» навіть дрібницям… Йдеться про косметичний ремонт дитячого майданчика у с. Татарів біля стадіону «Плай Арена».
Нещодавно, працівники селищного комунального підприємства провели ремонт дитячих та спортивних споруд у Татарові. Загалом вдалося полагодити та пофарбувати лавочки, дитячі гойдалки та спортивні елементи. На закупівлю дерев’яних дощок та фарби використано 995 грн. з селищного бюджету.
Тепер наші дітки разом із батьками матимуть можливість безпечніше проводити своє дозвілля на цій відпочинковій території.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-13_13-51-45-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-13_13-51-50-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-13_13-51-47-768x1024.jpg)