На нараді були присутні селищний голова Олег Дзем’юк, керуючий справами Юрій Галик, директор філії «Південна» Дмитро Буняк, начальник Яремчанської СЕЕМ Руслан Григорчук, директор філії «Карпатська» Роман Горальчук та підприємці з Ворохти.

Ситуація з постійними відімкненнями електроенергії у Ворохті викликала значне обурення серед жителів селища та у представників влади. Основною метою зустрічі було бажання громадськості почути від енергетиків скільки ще буде продовжуватись відімкнення та чому вимикається електроенергія більш ніж на 6 годин у зимовий період.

Представники АТ «Прикарпаттяобленерго» повідомили про те що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт та з метою реконструкції ліній електропередач змушені щоденно вимикати світло. Вони також запевнили що залучають додаткові сили щоб якомога скоріше завершити ремонтні роботи та забезпечити жителів громади якісним електропостачанням.

Роботи планують завершити до 20 грудня, та мінімізувати добовий час відключення (не більше 6-7 годин). У ході зустрічі селищний голова також наголосив на покращенні інформування жителів нашої громади про планові відключення.

За повідомленнями АТ «Прикарпаттяобленерго», не буде електропостачання:

07.12.2021 з 09:00 до 16:00

08.12.2021 з 09:00 до 16:00