У санаторії «Смерічка» відкрили дитячий майданчик

279422517_376156831107731_5108758586080578944_n

Навіть у воєнний час робляться добрі справи. Завдяки небайдужості керівника санаторію «Смерічка» Романа Косила, ініціативи голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук та фінансової підтримки меценатів вдалося у стислі терміни збудувати та відкрити сучасний дитячий майданчик.
Закритий дитячий ігровий комплекс розрахований для дітей різних вікових груп, покритий спеціальним трав’яним покриттям задля комфорту та безпеки малюків, а також облаштований сучасними гірками, тренажерами, каруселями та батутами.
Під час зустрічі із головою Івано-Франківської ОДА Світланою Онищук та меценатами, селищний голова Олег Дзем’юк принагідно висловив подяку всім хто долучився до цієї доброї справи та зробив внесок у розвиток інфраструктури нашого селища.