Навіть у воєнний час робляться добрі справи. Завдяки небайдужості керівника санаторію «Смерічка» Романа Косила, ініціативи голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук та фінансової підтримки меценатів вдалося у стислі терміни збудувати та відкрити сучасний дитячий майданчик.
Закритий дитячий ігровий комплекс розрахований для дітей різних вікових груп, покритий спеціальним трав’яним покриттям задля комфорту та безпеки малюків, а також облаштований сучасними гірками, тренажерами, каруселями та батутами.
Під час зустрічі із головою Івано-Франківської ОДА Світланою Онищук та меценатами, селищний голова Олег Дзем’юк принагідно висловив подяку всім хто долучився до цієї доброї справи та зробив внесок у розвиток інфраструктури нашого селища.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279452664_376156851107729_270769809892966603_n-2-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279471265_376156881107726_7325484625551832061_n-2.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279455854_376156841107730_7606308043247991055_n-1.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-28_16-38-45.jpg)