Продовжуємо працювати над розвитком туристичної сфери у громаді. У найближчих планах є відкриття двох пішохідних туристичних маршрутів та оглядового майданчика на території Карпатського національного природного парку (КНПП) у межах Ворохтянської громади.

Відповідні пропозиції були подані на розгляд науково-технічної ради КНПП, яка відбулася сьогодні, 9 червня, у Яремчі. 

На засіданні Ради доповідав Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк і доповнював начальник відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук.

Після обговорення, одноголосно підтримали ініціативу селищної ради: 

  • пішохідний маршрут до «Поляни кохання» та встановлення оглядового майданчику в урочищі «Припір» у селі Татарів, що знаходиться на шляху до «Поляни кохання». Звідти відвідувачі зможуть насолоджуватися чудовим панорамним видом на село та довколишні гори. Крім того, там планується проводити освітні заходи, семінари та екскурсії;
  • туристичний пішохідний маршрут на гору Магура в смт Ворохта (центр селища Ворохта – вул. Митрополита Андрея Шептицького – вершина гори Магура – ур. П’ятихатки – вул. Т. Шевченка – Центр селища).

На засіданні Ради також були присутні представники бізнесу, пов’язаного з джипінгом та квадроциклами в громаді. Адже на засіданні йшлося про погодження КНПП маршрутів для квадроциклів та джипів у межах Ворохтянської громади і питання доїзду до полонинського домогосподарства у Ділу.

Після довготривалих дискусій, одноголосно проголосували за створення робочої групи з подальшого вивчення цих питань. До складу робочої групи увійшли представники науково-технічної ради, працівники КНПП та Ворохтянської селищної ради.

Селищний голова висловлює подяку адміністрації та членам науково-технічної ради за прийняті рішення та сприяння у вирішенні наболілих питань громади!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30