Сьогодні, 19 травня у нашому селищі офіційно відкрилося відділення (хаб) від благодійної організації «Карітас Коломия УГКЦ».
Організація розмістилася в одному із приміщень санаторію «Смерічка» (вул. Д. Галицького, 65-а, біля залізничного переїзду). У часі військового стану «Карітас» активно допомагає внутрішньо переміщеним особам, зокрема вони тут зможуть отримати допомогу (харчові набори, гігієнічні засоби, одяг…).
Варто відзначити, що організація працює не тільки із переселенцями, а й з місцевими жителями, які потребують соціальної допомоги та підтримки. «Карітас» проводить різноманітні акції з психологічної допомоги, юридичної консультації, активно працює з дітьми та впроваджує чимало інших соціальних проектів.
Впевненні, що наша співпраця принесе чималу користь Ворохтянської громаді у напрямку соціальної роботи та підтримки потребуючих.
Контактний телефон хабу «Карітас Ворохта» – 096-05-77-578.
Висловлюємо вдячність пароху Ворохти о. Василю Михайлюка за сприяння та допомогу у відкритті хабу, керівнику санаторію «Смерічка» Роману Косило за надання приміщення.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283028440_5091530527549399_6075656337899282359_n-1024x570.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/282093369_5091530347549417_2070047924903487307_n-750x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283175796_5091530330882752_1432602663003769981_n-1024x626.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/283058391_5091530327549419_996754157161292297_n-707x1024.jpg)