Напередодні Дня медика селищний голова Олег Дзем’юк відвідав заклади медицини Ворохтянської громади. Зокрема санаторії «Смерічка», «Гірське повітря» та МРЦ «Кремінці», Ворохтянську та Татарівську амбулаторії, Станцію швидкої допомоги у Ворохті.
Очільник подякував медикам за щоденну працю, любов та сумлінне виконання своїх обов’язків.
Щиро вітаємо та дякуємо кожному з вас за любов до справи яку робите і за те, що бережете наші життя та здоров’я щоденно.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-25-2-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-25-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-27-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-27-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-28-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-28-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-29-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-29-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-16_17-00-301-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-22-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-23-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_08-42-24-2-768x1024.jpg)