13 серпня на спортивному полі Ворохтянського ліцею провели турнір з футболу під назвою “Турнір пам’яті загиблим Ворохтянської громади”. Грали дитячі команди, учасники якого 2013 року народження і молодші.

Взяли участь у змаганнях 6 команд: КО ФОК “Олімп”, ДЮСШОР “Прикарпаття”, команда спортивного ліцею “Вікторія”, футбольна команда з смт Старий Лисець, а також “Барса 1” та “Барса 2” з міста Суми.

Змагання розпочалися о пів на десяту ранку і тривали аж до п’ятої вечора. На відкритті турніру були присутні Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, директор ФОК “Олімп” Іван Білоус та начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк.

За результатами виснажливих ігор, виграла сумська команда “Барса 1”. Переможцям вручили кубки та медалі.

Організаторами турніру були відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради та комунальне підприємство ФОК “Олімп”.