53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Щодня впродовж листопада спільно з партнерами Мінцифри буде:

• розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей
  • складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL
  • проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками
  • організовувати освітні онлайн-події
  • презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів

На платформі Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/) можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Загалом близько 70 курсів для людей різного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів, і це неповний перелік.

Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм, щоб перевірити рівень знань.

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.

Переходьте на сайт та обирайте свій курс безкоштовного навчання