Святий Миколай відвідав ворохтянських дошкільнят

image_50437377

Сьогодні у Ворохтянському дитячому садочку «Лісова казка» святкували День Святого Миколая. До цього дня у садочку готувалися ретельно, адже всі очікували особливо гостя – Святого Миколая із солодкими дарунками.  Тож дошкільнята з вихователями підготували гарну програма  з танцями, піснями та віршиками.

Свято пройшло цікаво, гармонійно та весело, а на завершення Святий Миколай роздав всім діткам солодощі.

Відгукнувся на запрошення і Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, який відвідав дошкільний заклад і привітав усіх із прийдешнім Днем Святого Миколая. Очільник селища подякував, працівникам і директору дитячого садочку Уляні Палійчук за створення свята дошкільнятам і побажав малечі зростати здоровою, слухняною і щасливою на радість батькам.