Соціальна програма «Прихисток»

Goryzontalna-2

В Україні з ініціативи Мінрегіону діє Урядова соціальна програма «Прихисток». Порядок реалізації якої затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 333 від 19.03.2022 року (із внесеними змінами від 29.04.2022 за № 490).

Метою програми є надання компенсації витрат за безоплатне тимчасове розміщення ВПО в приватних жилих приміщеннях.

Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житло надавалося для розміщення вимушених переселенців, з дня її розміщення, але не раніше дати взяття на облік ВПО відповідним органом або через вебпортал «ДІЯ». Сума компенсації за кожен людино-день становить: 14,77 грн.

У даній програмі вже взяли участь 33 власники житлових приміщень Ворохтянської селищної територіальної громади.

У рамках Програми всі власники житлових приміщень Ворохтянської селищної територіальної громади можуть надати житло внутрішньо переміщеним особам, розмістивши оголошення на сайті: «Прихисток»  або надавши інформацію до Ворохтянської селищної ради (кабінет №2, Відділ архітектури,будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин).

Детальніше ознайомитися із умовами можна на офіційному сайті даної програми https://prykhystok.gov.ua/