Надвірнянського району Івано - Франківської області

Надвірнянського району Івано - Франківської області

Шановні мешканці громади!

253479720_272296958160386_2481753008389299770_n

У рамках розробки Стратегії розвитку освіти Ворохтянської громади за підтримки проєкту #DECIDE, робоча група проводить опитування, метою якого є вивчення стану освіти в громаді.

Результати цього дослідження стануть відправною точкою для планування подальших кроків розвитку освіти, тому просимо вас не бути байдужими та пройти анонімне онлайн-опитування, яке нещодавно було опубліковане в батьківських, педагогічних та учнівських групах.

Тільки спільними зусиллями влади, освітянської спільноти та активного громадянського суспільства ми зможемо забезпечити умови для здобуття нашими дітьми якісної освіти.

Освітяни, батьки учнів та старшокласники, ваша думка надзвичайно важлива – пройдемо опитування та станемо залученими до написання Стратегії.

Результати ми опублікуємо після завершення опитування

Ваша думка для нас є НАДВАЖЛИВОЮ. Команда робочої групи заздалегідь вдячна кожному, хто долучиться до спільної справи – формування Стратегії розвитку освіти.

Проєкт #DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education – IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Друк