Днями розширено та облаштовано проїжджу частину по вул. Т.Шевченка (ур. Штовбан) що у Ворохті, ці роботи здійснив приватний підприємець Михайло Максимчук за власні кошти.
Висловлюємо подяку пану Михайлу за виявлену ініціативу та проведену роботу.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/unnamed-2-2.jpg)
Днями розширено та облаштовано проїжджу частину по вул. Т.Шевченка (ур. Штовбан) що у Ворохті, ці роботи здійснив приватний підприємець Михайло Максимчук за власні кошти.
Висловлюємо подяку пану Михайлу за виявлену ініціативу та проведену роботу.