Розпочалася реконструкція залізничної станції «Татарів»

260630705_283526850370730_3543890189254408106_n

Сьогодні, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк спільно із старостою села Татарів Юрієм Ясінським відвідали залізничний двірець у Татарові.

Тут відбулася запланована зустріч з керівництвом Регіональної філії «Львівська залізниця (АТ Українська залізниця), представниками ТК «Буковель» і фахівцями підрядних організацій.

Під час зустрічі обговорили перспективи реконструкції станції та терміни її реалізації. Зокрема, уже найближчим часом на привокзальній території повинні облаштувати громадські туалети, відкрити касу, автостоянку, продовжити перон та провести благоустрій і освітлення прилеглої ділянки.

Також, у стислі терміни залізничники планують провести поточний ремонт зали очікування. Терміновість робіт продиктована тим, що уже менш ніж за місяць, а саме 12 грудня залізнична станція «Татарів» прийматиме пасажирів із семи потягів.Зі слів керівника Львівської залізниці Юрія Іщука капітальна реконструкція всієї будівлі татарівського вокзалу повинна відбутися протягом 2022-23 рр.

Тривалість ремонтних робіт пов’язана із складністю процедури проектування та проходження експертизи, адже будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення.

P.S. Питання погодження зміни назви зупинного пункту «Татарів» на «Татарів-Буковель» обговорюватиметься на громадських слуханнях у селі Татарів.

Про формат, місце та час зустрічі повідомлятиметься додатково. Це зумовлено перебуванням у карантинній червоній зоні, де існують обмеження щодо масових заходів.