Вітаю мужніх і відважних! Вітаю рятівників з їх професійним святом!

Важко переоцінити Вашу роль у житті кожного з нас, особливо під час війни. Адже ви ліквідовуєте наслідки російських обстрілів, пожеж, рятуєте людей з-під завалів, розмінрвуєте нашу українську землю, знищуєте російські боєприпаси, доставляєте критично необхідну гуманітарну допомогу на деокуповані території, відновлюєте критичну інфраструктури та робите ще багато іншого.

Принагідно хочу подякувати за службу працівникам Державного пожежно-рятувального поста смт Ворохта. Адже саме ви першими відгукнетеся на виклик про допомогу у нашій громаді, саме завдяки вам заблукалі у горах повертаються до рідних. Ви наша підтримка та опора!

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи, висловлюю велику шану за вашу віддану роботу.

Бажаю Вам перш за все спокійних ночей, щастя та міцного здоровʼя. Нехай Бог супроводжує та захищає!

З повагою, Ворохтянський селищний голова

Олег Дзем’юк