27 жовтня робоча група з розробки Стратегії розвитку освіти Ворохтянської громади провела засідання за участю експертів Проєкту DECIDE Марія Баран та Оксани Рудої.

Розпочалось засідання зі звернення селищного голови Олега Дзем’юка, який подякував усім присутнім за активну участь, зазначив важливість розвитку освіти в громаді та подякував Швейцарсько-українському проєкту #DECIDE за те, що надали нашій громаді експертну підтримку у підготовці та розробці Стратегії розвитку освіти.

В рамках засідання було проведено SWOT-аналіз і визначено сильні та слабкі сторони громади, можливості та загрози, з якими доведеться стикатися, визначено основні стратегічні цілі та майбутнє бачення освіти в громаді.

Дякуємо проєкту #DECIDE, експерткам Марія Баран та Оксана Руда за експертний супровід, корисні поради та підтримку. ?

Проєкт #DECIDE впроваджується DOCCU та PHZH International Projects in Education – IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні+11Переглянути статистикуОхоплення допису: 0

8Vika Yosypchuk, Наталія Костюк та ще 6