Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Ворохтянської селищної територіальної громади

Комісія з проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, з метою викупу у власність орендованих земельних ділянок на території Ворохтянської селищної територіальної громади, оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Дата конкурсу – 13.08.2021 року

Місце проведення конкурсу – смт Ворохта, вул. Д. Галицького, 41, (приміщення виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради, зал засідань)

Час проведення конкурсу – 11.00 год

Основні характеристики земельної ділянки:

Земельна ділянка, розташована за адресою – смт Ворохта, вул. Д.Галицького, 39;

Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування магазину);

Площа – 0,0918 га.

Термін виконання робіт – 10 днів

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, затвердженого рішенням Ворохтянської селищної ради від 30.06.2021 року № 114-9/2021 (далі – Положення).

Учасники конкурсу подають комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально засвідчену копію свідоцтва про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
  • нотаріально засвідчену копію статуту (юридична особа);
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до оціночних робіт;
  • копію ліцензії на проведення оціночних робіт.

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради за адресою:

78595, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт Ворохта, вул. Д. Галицького 41, (відділ архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин).

Телефон для довідок: (096) 55-38-421

Кінцевий термін подання документів учасниками конкурсу –10.08.2021 року.