Починаємо активно долучатися до проектної діяльності.

0300

Ворохтянська громада отримала перемогу у Конкурсному відборі громад-партнерів швейцарсько-українського проекту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» – DECIDE.Завдяки участі в проекті, протягом чотирьох років, матимемо чудову можливість покращувати освітню галузь у нашій громаді!

P.S. Подяка за активну працю та якісне заповнення анкет: секретарю Ворохтянської селищної ради Ярослав Білоус, керуючому справами Юрій Галик, начальнику відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк, начальнику відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук та працівникам цих відділів. Окрема подяка директорам наших шкіл: Любові Білоус та Любов Павлюк і освітянам громади.