Сьогодні, 12 грудня, під головуванням селищного голови Олега Дзем’юка та керуючого справами виконкому Юрія Галика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради.

На розгляд членів виконавчого комітету було винесено зміни до Програми та Положення про надання грошової матеріальної допомоги громадянам, членам їх сімей, що брали участь у бойових діях. А саме, додано пункт щодо одноразової виплати сім’ям загиблих військовослужбовців у сумі 150 000 гривень кожному на встановлення пам’ятників. Також, їм та сім’ям військовослужбовців, які перебувають у полоні затверджено щорічну допомогу на придбання енергоносіїв (дров або оплату світла) – 50 000 грн.

Серед інших, не менш важливих питань, що розглянули та схвалили сьогодні:

• проект селищного бюджету Ворохтянської територіальної громади на 2024 рік;
  • 17 дітей громади отримали статус дитини, які постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Цей статус дає низку пільги, зокрема під час навчання. Детальніше – на світлинах внизу. Отримати консультацію можна у Службі у справах дітей Ворохтянської селищної ради (1 поверх, 1 каб.).
  • 477 000 грн для надання допомоги мешканцям громади (25 000 грн – сім’ям учасників бойових дій; 50 000 грн – учасникам бойових дій; 20 000 – учасникам бойових дій в Афганістані; 300 000 грн – на лікування отриманих внаслідок бойових дій травм; 45 000 грн – на лікування; 32 000 грн – на покращення матеріально-побутових умов; 5 000 грн – на поховання);
  • затверджено перелік видів робіт та об’єктів на території Ворохтянської громади для відбування покарання у виді громадських робіт засудженим та порушникам.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на сайті Ворохтянської селищної ради.