Перейменували вулицю С. Руднєва у Ворохті

original-3724898711

На черговому засіданні сесії Ворохтянської селищної ради прийнято рішення про перейменування вулиці С. Руднєва на вулицю Митрополита Андрея Шептицького. Таким чином, наша громада повністю позбулася будь-яких згадок у топонімічних назвах, які повертають нас у період радянської окупації.

Цьому рішенню передувало три місяці процесу опитування та визначення думки жителів цієї вулиці, щодо нової її назви. На жаль місцеві мешканці так і не знайшли компромісу… Зайшовши в тупикову ситуацію, вирішили уповноважити сесію селищної ради самостійно визначити та затвердити найменування вулиці.

Отож, вчора на черговій сесії, депутати Ворохтянської селищної ради одноголосно проголосували за нову назву вулиці в честь видатного духівника та провідника української церкви, правознавця,  благодійника, громадського діяча, фінансиста  Митрополита Андрея Шептицького.