ОГОЛОШЕННЯ !

Blue MVP Masculine Sporty General Father's Day T-Shirt

Про проведення громадських слухань щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік.

Запрошуємо мешканців Ворохтянської громади взяти участь у громадських слуханнях, які відбудуться 17 червня 2021 року о 15.00 у залі засідань Ворохтянської селищної ради.

Метою зібрання є подальше врахування пропозицій та зауважень юридичних і фізичних осіб до проєктів рішень Ворохтянської селищної ради щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік.

На сайті Ворохтянської селищної ради https://vorokhtianska-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» опубліковано проєкти рішень:

1. «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Ворохтянської селищної територіальної громади»

2. «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Ворохтянської селищної територіальної громади»Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Ворохтянською селищною радою протягом місяця з дня оприлюднення проєктів рішень за поштовою адресою: 78595, смт Ворохта, вул. Д. Галицького, 41 на електронну адресу: vorohta_sr@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).