Оголошення про оприлюднення проектів регуляторних актів

11448

«Про затвердження проекту Положення про оренду майна Ворохтянської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Відповідно до ст. 9 та ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ворохтянська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту.

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Ворохтянської селищної ради https://vorokhtianska-rada.gov.ua в розділі  – регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою законодавчого врегулювання відносин у сфері оренди комунального майна.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 15.06.2021 року з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

78595, смт Ворохта, вул. Д. Галицького, 41

або на електронну поштову скриньку: vorohta_sr@ukr.net