Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Ворохтянського ЗДО (ясел-садка) «Лісова казка», що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Надвірнянський район, смт Ворохта, вул. Довбуша, 4

На  посаду директора (завідувача) Ворохтянського ЗДО (ясел-садка) «Лісова казка» може призначатися  особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Умови оплати праці – відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– особовий листок з обліку кадрів;

– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– довідку про відсутність судимості;

– довідку про стан здоров’я;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти та мультимедійну презентацію.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або  моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Документи на участь у конкурсі приймаються у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради з 02.07.2021 року до 30.07.2021 року включно за адресою: вул. Д. Галицького, 41, смт Ворохта, Надвірнянський район, Івано-Франківська обл.

Відповідальна  особа за прийом документів:

Бородчук Оксана Михайлівна, 0974539848.

vorokhtaosvita@gmail.com

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результутами:

• тестової перевірки знань законодавства України;
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Іспит складається державною мовою.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора (завідувача) Ворохтянського ЗДО (ясел-садка) «Лісова казка»планується провести 5 серпня 2021 року у залі засідань Ворохтянської селищної ради.