Цьогоріч вже десята річниця від страшних подій на Майдані, коли деспотичний режим наказав розстрілювати людей, що хотіли жити у європейській державі. Боротьба за квітуче майбутнє протягом 94 днів тривала на Майдані Незалежності та Хрещатику, на вулицях Донецька, Івано-Франківська, Одеси, Львова, в Криму та не лише.
Для вшанування пам’яті невинно вбитих на Майдані сьогодні мешканці Ворохти і Татарова зібралися для молитви, голова Ворохтянської селищної ради Олег Дзем’юк разом з керуючим справами виконкому Юрієм Галиком поклали синьо-жовті квіти до стели Героїв у Ворохті, а староста Юрій Ясінський – у селі Татарів. Панахиду за упокій розстріляних та замордованих активістів провели отці Петро Попович та Василь Михайлюк.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9376-300x300.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9377-300x300.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9379-300x300.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9378-300x300.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9381-300x225.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_9382-300x225.jpg)
Наймолодшому вбитому тоді було 17 років, найстаршому – 82.
Вічна пам’ять! Боротьба триває…