Продовжуємо звітувати про роботу КП “Селищне комунальне підприємство”. Розповідаємо про виконане у період від травня до серпня 2023 року.

У літній сезон працівники комунального зробили частковий ремонт (підсипали щебенем в перемішку з відсівом) 21 вулицю громади: 6 – у Татарові, 15 – у Ворохті. На ці роботи використано 980 тонн щебеню.

Також на вулицях з підйомами (перелік на фото 1 і 2) було здійснено монтаж водовідведення, що закривається сіткою з арматури. Всього для цієї мети було закуплено 150 лотків.

Щебінь закуплено на суму 456 150 грн.

Лотків для водовідведення на суму 494 700 грн

Арматура – 48 000 грн

Разом за матеріали заплатили 998 850 грн.

Що далі?

Зараз оголошено тендер на закупівлю ліхтарів для заміни перегорілих на вулицях Ворохти й Татарова.

Окрім того, найбільш глобальним питанням у нашій гірській місцевості є водовідведення стічних вод, які спричиняють розмивання доріг.

Тому найближчим часом планується зробити водовідведення по вулиці Довбуша у Ворохті (довжиною приблизно 80 метрів).

Що готово на цю мить:

Готова проектно-кошторисна документація на вуличне освітлення по вулиці Височина і по вулиці Довбуша у Ворохті (фото 3). Цього року роботи там не плануються, бо для їх реалізації на вулиці Височина потрібно за попередніми розрахунками 906 581 грн, а на вулицю Довбуша – 436 730 грн. Можливо, коштів знадобиться більше, оскільки з кожним роком підвищується ціна матеріалів. Тому, чи буде там ремонт, залежить від надходжень та планування бюджету на 2024 рік.

Цьогоріч роботі комунального суттєво допомагаєте Ви, мешканці громади. Багато з вас стали ініціаторами ремонтів, організовувалися та долучалися власними силами, а комунальне підприємство забезпечувало матеріалом. Наприклад, роботи на вулицях І. Франка, Г. Хоткевича і на ділянці Осередок у Ворохті виконувалися спільно з жителями.

Безмежно вдячні вам за ініціативність та розуміння.

За детальнішою інформацією по роботі на кожній вулиці можна звертатися у КП “Селищне комунальне підприємство” за адресою:

вул. Д.Галицького, 41, смт Ворохта