Вчора, 21 квітня, на базі Ворохтянського ліцею відбувся турнір на Кубок Ворохтянського селищного голови з волейболу серед дівочих, шкільних команд.
Організували турнір КО ФОК «Олімп» за підтримки очільника громади Олега Дзем’юка.
У змаганнях взяли участь команди з Ворохти, Криворівні, Верховини, Ільців та села Нежухів Стрийського району (Львівська область).
У фінальній грі зійшлися команди Верховини і Криворівні. З рахунком 2:0 переможний кубок здобула команда з селища Верховини.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0199-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0194-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0195-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0193-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0202-1024x1024.jpg)
2 місце – Криворівня:
3 місце – Нежухів (Стрийський р-н, Львівська обл.);
4 місце – Ільців;
5 місце – Ворохта.
За підсумками турніру Анастасія Тушинська з команди Ворохти стала кращою захисницею, Яна Триф’як із села Криворівня – кращою зв’язуючою, Анжела Середа з Верховини – кращою нападаючою.
Ці гравці були нагороджені подарунковими сертифікатами від очільника громади Олега Дзем’юка. За цими сертифікатами вони отримають професійні наколінники для гри у волейбол. Також, від Молодіжної ради Ворохтянської громади (голова Владислав Вацик) їм вручили футболки з туристичним брендингом Ворохти.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0197-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0196-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0198-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0200-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_0201-1024x1024.jpg)
Не зважаючи на те, що формат турніру був шкільним, на потреби ЗСУ зібрали 11 тис. грн. Їх передали військовому з Ворохти Миколі Климпушу на придбання РЕБу.
Вітаємо всіх гравців та тренерів з чудовою грою! Бажаємо ще наполегливіше працювати та розвиватися!
Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк висловлює подяку за організацію та проведення турніру: керівнику КО ФОК «Олімп» Івану Білоусу та тренеру з волейболу Михайлу Обідняку, начальнику віддділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталії Костюк, директору Ворохтянського ліцею Ірині Несторук, а також запрошеним командам та їх тренерам.