Коли від “юнацьких” забав до дорослої відповідальності один крок

266932667_295293355860746_4902382259347457432_n

Давня традиція робити «збитки» у ніч на Андрія, цьогоріч викликала радше обурення та злість ніж сміх. Підтвердженням цього може слугувати ситуація, яка трапилась у ніч з 12 по 13 грудня у Ворохті.

Невідомі особи, принаймні поки що, побили вікна в шкільному автобусі КАВЗ та додали роботи комунальній службі, оскільки поперекидали смітники та порозкидали сміття. Також понівечили майно багатьом Ворохтянським господарям, зокрема, побили фари та вікна в автомобілях, пошкодили огорожі.

Постраждалі наразі звертаються із скаргами до поліції та підраховують завдані збитки.

На місця хуліганства прибули поліцейські, які зафіксували події та проводять розслідування щодо завданих «збитків» нічними вандалами.