«Колосівці» змагалися в Татарові

photo_2022-06-16_16-33-36

Вже вкотре в нашій громаді проводиться благодійний захід на підтримку ЗСУ. Сьогодні на стадіоні «Плай Арена» с Татарів провели завершальний етап кубку ГО організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство Колос» з міні-футболу серед ветеранів.

Шість команд змагалися не лише за призові кубки та медалі, але й унікальний футбольний м’яч з автографами футболістів національної збірною України зразка 2020 року.  Згодом його планують продати з аукціону, а виручені кошти підуть на потреби наших військових.

Участь у заході взяли також Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, керуючий справами виконкому Юрій Галик, ГО “ВФСТ “КОЛОС” Олександр Мендусь і керівник обласного відділення Михайло Вінтоняк.

Відрадно, що в нашій громаді проводяться такі заходи. Будемо й надалі продовжувати працювати задля підтримки ЗСУ.