Гід з державних послуг – твій путівник у світі держпослуг

5fa2692c2d4aa715780630

Гід з державних послуг – це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Портал містить повну та достовірну інформацію щодо понад 1 500 послуг — про місце, спосіб, час, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.

Послуги розподілені за 17 категоріями за сферами суспільного життя: громадянство та міграція; будівництво та нерухомість; соціальний захист; транспорт; сільське господарство тощо. Найпопулярніші категорії, які відвідують українці: транспорт; соціальний захист; громадянство та міграція.

Пошуковик шукає послуги та життєві події за ключовими словами та словосполученнями. Наприклад, якщо ввести “дитина” або “народження дитини”, Гід підкаже перелік усіх життєвих подій та держпослуг, що містять ці слова: реєстрація народження, державна допомога при народженні тощо.

Також послуги можна знайти за 36 життєвими подіями чи ситуаціями, які створено для громадян та бізнесу. Найпопулярніші життєві події: я планую змінити місце проживання; я хочу отримати паспортні послуги; я планую придбати житло.

Якщо щось пішло не так або потрібну послугу не вдалося знайти, на платформі можна залишити «зворотний зв’язок». Зворотний зв’язок дасть змогу виявити проблемні напрямки та покращити сервіс.

Детальна інформація за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/